ABS PLC Fiber Optical Splitter Pouaka

Whakaahuatanga Poto:

Ko te Kaitiaki Ngaru Mahere (PLC Splitter) he taputapu tohatoha hiko whatu kaiarahi i runga i te taputapu kiripaka.Kei a ia nga ahuatanga o te rahi iti, te awhe roangaru whanui, te tino pono me te pai o te ahua o te ahua.He pai rawa mo nga whatunga whatu hāngū (EPON, BPON, GPON, me etahi atu) ki te hono i nga taputapu o te rohe me te waahi ka taea te whakatutuki i te wehenga tohu tohu.toha taurite nga tohu whatu ki nga kaiwhakamahi.Ko te nuinga o nga waahana manga he 2, 4, 8 nga waahana, me etahi atu ka tae ki te 32 nga waahana me runga ake Ka taea e matou te whakarato i nga hua raupapa 1xN me te 2xN me te whakarite i nga wehenga whatu mo nga kaihoko i roto i nga ahuatanga rereke.

Momo Momo Kaari Ripene Riihi Waahi ABS PLC Ko te pouaka Splitter tetahi o nga tikanga kapi o te wehenga PLC.I tua atu i te momo pouaka ABS, ka wehewehea ano nga wehenga PLC ki te momo whatanga, momo waea kore, momo whakauru, me te momo paepae.Ko te kaiwawao ABS PLC ko te wehewehenga tino whakamahia i roto i nga whatunga PON


Taipitopito Hua

Tohu Hua

Ngā āhuatanga

Waahanga muka me te Miihini Pai, Rahi Iti.Ka taea e ia te whakarato waea ngawari me te ngawari ake.Ka taea te whakauru tika i te wehenga Plc ki roto i nga momo pouaka taapiri o mua me te kore e hiahiatia.Waiho kia nui te waahi whakauru.

1*16 muka Splitter Te Ti'aturi.

Waea whatu muka Ngaronga iti whakaurunga me te iti Polarization Te ngaronga ti'aturi.

Nga Pouaka Waahanga ABS PLC me nga tatau hongere teitei.

PLC Optic Splitter me te tino pai o te taiao me te whakamahi whanui,Te tohatoha marama rite me te pai o te pumau.

Ko te ngaronga kaore e aro ki te roangaru o te rama kua tukuna, he iti te ngaronga whakaurunga, he rite tonu te wehenga marama.He maha nga hongere shunt mo te taputapu kotahi, ka neke atu i te 32 nga hongere.

Nga tono

Nga Whakamahinga Pūnaha FTTX(GPON/BPON/EPON)

Nga punaha FTTH

Whatunga whatu hāngū PON

Hononga CATV pouaka whakaata

Tohatoha Waitohu Optical

Whatunga rohe paetata (LAN)

Nga taputapu whakamatautau

He hototahi: FC, SC, LC, ST, MPO

Nga tohu mahi

Whakatakotoranga 1*2 1*4 1*8 1*16 1*32 1*64 1*128
Momo muka G.657.A
Te roangaru mahi 1260nm~1650nm
Ngaronga whakaurunga teitei (dB) <3.6 <6.9 <10.3 <13.5 <16.6 <20.1 <23.4
Tauritenga mate whakaurunga tauranga (dB) <0.5 <0.5 <0.5 <0.8 <1.0 <1.5 <1.5
Ngaronga Waawangaru
Tauritenga (dB)
<0.5 <0.5 <0.5 <0.8 <0.85 <0.85 <1.0
Ngaronga Echo (dB) (Putanga tapahi) >50 >50 >50 >50 >50 >50 >50
Aronga (dB) >55 >55 >55 >55 >55 >55 >55
Whakatakotoranga 2*2 2*4 2*8 2*16 2*32 2*64 2*128
Momo muka G.657.A
Te roangaru mahi 1260nm~1650nm
Ngaronga whakaurunga teitei (dB) <4.1 <7.4 <10.5 <13.8 <17.0 <20.4 <23.7
Tauritenga mate whakaurunga tauranga (dB) <0.5 <0.8 <0.8 <1.0 <1.5 <2.0 <2.0
Whakaritenga Ngaronga Roa Ngaru (dB) <0.8 <0.8 <0.8 <1.0 <0.85 <1.0 <1.2
Ngaronga Echo (dB) (Putanga tapahi) >50 >50 >50 >50 >50 >50 >50
Aronga (dB) >55 >55 >55 >55 >55 >55 >55

1 1xN (me te tūhono)

(Tau o Hongere)

1x2

1x4

1x8

1x16

1x32

1x64

2x2 2x4

2x8

2x16

2x32

2x64

(Mahi Ngaru Ngaru)

1260-1650nm

 

Ngaronga Whakauru Taumata P

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

Ngaronga Whakauru Taumata S

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(Whakariterite)

0.4

0.6

0.8

1

1.2

1.6

0.8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

(Whakahoki Ngaro)

neke atu i te 55

(Whakatikanga)

neke atu i te 55

(Momo muka)

ITU G657A

(Pamahana whakahaere)

-40 ki te 85

(Te roa o te poaka)

1 m-1.5m kua whakaritea ranei


  • Tōmua:
  • Panuku:

  • Tuhia to korero ki konei ka tukuna mai ki a matou

    Nga waahanga hua