FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch taura

Whakaahuatanga Poto:

He pai nga ahuatanga miihini me te taiao;

Ka tutuki nga ahuatanga o te mura ahi ki nga whakaritenga o nga paerewa e tika ana;

Ko nga ahuatanga miihini o te koti ka tutuki nga whakaritenga o nga paerewa e tika ana;

He ngawari, he ngawari, he aukati i te wai, he aukati i te UV, he ngawari ki te whakatakoto me te hono, me te kaha nui o te tuku raraunga;

Te whakatutuki i nga whakaritenga rereke o te maakete me nga kaihoko.


Taipitopito Hua

Tohu Hua

Huihuinga taura whatu, PDLC/DLC, GYFJH,2B.3.SM 2Core.Waho

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord8

Whakatakotoranga

1. GYFJH Cable
1.1 Hanganga:

1.GYFJH Cable

1.2 Taupānga
Te nuinga whakamahia i roto i te teihana turanga ahokore whakapae me te poutū cabling

1.3 Nga waahanga
He pai nga ahuatanga miihini me te taiao;
Ka tutuki nga ahuatanga o te mura ahi ki nga whakaritenga o nga paerewa e tika ana;
Ko nga ahuatanga miihini o te koti ka tutuki nga whakaritenga o nga paerewa e tika ana;
He ngawari, he ngawari, he aukati i te wai, he aukati i te UV, he ngawari ki te whakatakoto me te hono, me te kaha nui o te tuku raraunga;
Te whakatutuki i nga whakaritenga rereke o te maakete me nga kaihoko.

1.4 Tawhā taura

Tatau muka Ahu taura
mm
Taumaha taura
kg/km
Tirohanga
N
Kuru
N/100mm
Min.Piko Rorohiko
mm
Te Awhe o te Pawera
 
Waa roa Waa Poto Waa roa Waa Poto Hihiko Pahekeheke
2 7.0 42.3 200 400 1100 2200 20D 10D -30-+70
Tuhipoka: 1. Ko nga uara katoa kei roto i te ripanga, mo te tohutoro anake, ka taea te whakarereke me te kore panui;
2. Ko te rahi o te taura me te taumaha kei raro i te taura simplex o te 2.0 te diameter o waho;
3. Ko D te diameter o waho o te taura porowhita;

2. Kotahi te muka aratau kotahi

1.Tight-buffered Cable Specification

Tūemi Waeine Whakatakotoranga
Te whakaheke dB/km 1310nm≤0.4
1550nm≤0.3
Marara Ps/nm.km 1285~1330nm≤3.5
1550nm≤18.0
Kore te roangaru marara Nm 1300~1324
Kore marara titahatanga Ps/nm.km ≤0.095
Te roangaru tapahi muka Nm ≤1260
Aratau diameter mara Um 9.2±0.5
Aratau mara concentricity Um <=0.8
Ko te diameter o te awhi um 125±1.0
Whakapiri kore porohita % ≤1.0
Hapa whakakikoruatanga whakakikoruatia Um ≤12.5
Te diameter whakakikorua um 245±10
piko, ti'aturiraa i attenuation 1550nm, 1 hurihanga,32mm diameter 100rums,60mm diameter ≤0.5 db
Te whakamatautau tohu kpsi ≥100

3. Whakatakotoranga Hononga

ITEM PARAMETER
Momo tūhonohono PDLC-LC/UPC
Ngaronga Whakauru <=0.3db
Whakahoki Ngaro >=50db
taumata IP IP67
Te roangaru whakahaere 1310nm, 1550nm
Te roangaru whakamatautau 1310nm, 1550nm
Te tukurua <=0.1
Whakawhitiwhiti <=0.2dB
Te mauroa <=0.2dB
Te roa o te muka 1m, 2m….. ahakoa te roa ka taea.
Te roa me te manawanui 10cm
Te Waahi Mahi -40C ~ +85C
Paemahana Rokiroki -40C ~ +85C

4. Whakaahua o nga hua

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord11
FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord10

5. Nga tuhi tohutoro

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord13

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord12


  • Tōmua:
  • Panuku:

  • Tuhia to korero ki konei ka tukuna mai ki a matou